Salming - 1X Blade Right


Salming - 1X Blade Right

Popis produktu
Základní florbalová čepel určená spíše pro začínající hráče. Pouze pravé..
... zobrazit více

Značka/Výrobce: Salming 

Dostupnost: Dle varianty 

Běžná cena: 00


Cena: 51 přepočet

Zboží již není v nabídce.
Základní florbalová čepel určená spíše pro začínající hráče. Pouze pravé..

Kvalitní čepele pro optimální hokejové hole pro každého hráče

Čepel a žerď tvoří florbalové hole. Nabízíme vám nejen již hotové florbalové hole, ale i žerdě a čepele samostatně. Díky tomu si lze skládat hole na míru pro každého hráče. Námi nabízené čepele v různé tvrdosti, nejvíce užívané jsou středně tvrdé.

Kvalitní čepel u florbalky je základem kvalitní hry. Musí umožňovat přesné a rázné odpálení míčku. Díky našim čepelím si lze florbalové hole vyladit na míru. Jsou pro leváky i praváky, máme je v mnoha barvách, vždy však s optimálním tvarem, velikostí i zakřivením ve vysoce odolném plastiku pro ty nejlepší odpaly.

Hole a čepele spolu se shafty tvoří základ florbalové výbavy. Nabízíme kompletní vybavení nejen na florbal, ale i pro plno jiných sportů a outdoor aktivit. Oblečení a obuv i spousta doplňků a příslušenství u nás vždy tvoří moderní a kompletní vybavení.


Salming

Florbal si nejen u nás získává oblibu stále více. Švédská společnost Salming se orientuje primárně na florbalové vybavení. Od značky Salming u nás najdete veškeré florbalové vybavení – florbalové hole, míčky na florbal, florbalové branky a spoustu dalšího

Chci vědět více

Neváhejte nás kontaktovat, rádi pomůžeme

označené položky jsou povinné