BULLS 130cm hokejová hůl


BULLS 130cm hokejová hůl
BULLS 130cm hokejová hůl BULLS 130cm hokejová hůl BULLS 130cm hokejová hůl BULLS 130cm hokejová hůl

Popis produktu
Celodřevěná hokejka určena pro hráče nižších soutěží a rekreační sport. Žerď je skládaná z 10-ti plátů. Spojení čepele s žerdí proklínováním. Čepel je lehká, zpevněná ABS skelným vláknem, které zvyšuje živostnost
... zobrazit více

Dostupnost: Dle varianty 

Běžná cena: 00


Cena: 499 přepočet

Zboží již není v nabídce.
Celodřevěná hokejka určena pro hráče nižších soutěží a rekreační sport. Žerď je skládaná z 10-ti plátů. Spojení čepele s žerdí proklínováním. Čepel je lehká, zpevněná ABS skelným vláknem, které zvyšuje živostnost a odolnost. Možnost použít na různé povrchy - asfalt, beton, led.

Vlastnosti

Doporučené použití: Hráči nižších soutěží,rekreační sport
Materiál hole: Překližka
Materiál čepele: celoplošné skelné vlákno,ABS ,dřevo
Tvrdost hole: 50(130cm)
Zahnutí čepele: Levá ,pravá
Počet v kartonu: 6

Kvalitní kompozitové i dřevěné hokejky do branky i do útoku

Nezbytnou výbavou hokeje je přirozeně hokejka. Jejímu výběru dbejme více pozornosti, jelikož pohodlná hokejka je základem pro dobrou hru. Námi nabízené hokejky kompozitové i celodřevěné zaručují optimální pevnost a přitom pohodlnost do branky i do útoku.

Máme hokejky určené pro střední či nižší soutěže a rekreační hokej. Přesto se v mnohém vyrovnají těm nejlepším hokejkám špičkových hráčů. Kompozitové hokejky ze 100% skelného vlákna v několika vrstvách a celodřevěné hokejky do útoku či do branky složené z 10 plátů. Nabízejí komfort, pevnost v moderním designu a podléhají mezinárodním normám.

Kvalitní hokejky do útoku i do branky jsou jedním článkem hokejové výbavy. Nabízíme vám kompletní hokejovou výstroj včetně praktických doplňků na hokej. To platí i pro ostatní sporty a outdoor, rovněž v dalších kategoriích naleznete u nás vždy kompletní vybavení, nejen sportovní oblečení a obuv, ale mnohem více.


Tempish

Tato česká značka byla založena roku 1995. Od té doby si vytvořila image prestižního tuzemského výrobce kolečkových bruslí. I když jsou inline brusle a příslušenství k nim hlavním sortimentem, nabízí Tempish také zimní brusle, vybavení na florbal, sportov

Chci vědět více

Neváhejte nás kontaktovat, rádi pomůžeme

označené položky jsou povinné