BULLS 152cm hokejová hůl


BULLS 152cm hokejová hůl
BULLS 152cm hokejová hůl BULLS 152cm hokejová hůl BULLS 152cm hokejová hůl BULLS 152cm hokejová hůl

Popis produktu
Celodřevěná hokejka určena pro hráče nižších soutěží a rekreační sport. Žerď je skládaná z 10-ti plátů. Spojení čepele s žerdí proklínováním. Čepel je lehká, zpevněná ABS skelným vláknem, které zvyšuje živostnost
... zobrazit více

Dostupnost: Dle varianty 

Běžná cena: 00


Cena: 549 přepočet

Zboží již není v nabídce.
Celodřevěná hokejka určena pro hráče nižších soutěží a rekreační sport. Žerď je skládaná z 10-ti plátů. Spojení čepele s žerdí proklínováním. Čepel je lehká, zpevněná ABS skelným vláknem, které zvyšuje živostnost a odolnost. Možnost použít na různé povrchy - asfalt, beton, led.

Vlastnosti

Doporučené použití: Hráči nižších soutěží,rekreační sport
Materiál hole: Překližka
Materiál čepele: celoplošné skelné vlákno,ABS ,dřevo
Tvrdost hole: 70 (152 cm)
Zahnutí čepele: Levá ,pravá
Počet v kartonu: 6

Hokejky ze dřeva i kompozitu vysoké kvality pro každého hokejistu

V naší nabídce najdete hokejky kompozitové i celodřevěné ve vysoké kvalitě pro každého hokejistu. Přestože jsou určeny pro nižší soutěže a rekreační sport, kvalitou si v mnohém nezadají s hokejkami nejlepších hokejových hvězd. Moderní a pevné hokejky do branky i do útoku.

Hokej kvalitně s našimi hokejkami. Kompozit ze 100 % skelného vlákna i dřevo jsou materiály, které u hokejek hrají prim. Základem je dostatečná tvrdost pro optimální úder do puku bez prohnutí. Kvalitní úprava shaftu zajistí pohodlné držení hokejky bez pocitu tvrdosti. Máme hokejky do branky i do útoku, v kompozitu i celodřevěné s 10 pláty dřeva.

Vyberte si na hokej nejen hokejky, ale i hokejové brusle a užitečné doplňky na hokej. A nejen k hokeji, ale i pro ostatní sporty a outdoor zážitky vám přinášíme kvalitní sportovní oblečení a obuv spolu s dalšími doplňky a příslušenstvím. Vybavíme vás sportovně, moderně a kvalitně.


Tempish

Tato česká značka byla založena roku 1995. Od té doby si vytvořila image prestižního tuzemského výrobce kolečkových bruslí. I když jsou inline brusle a příslušenství k nim hlavním sortimentem, nabízí Tempish také zimní brusle, vybavení na florbal, sportov

Chci vědět více

Neváhejte nás kontaktovat, rádi pomůžeme

označené položky jsou povinné