APACHE 550 florbalová sada


APACHE 550 florbalová sada

Popis produktu

Zvýhodněná sada florbalek je určena pro potřeby závodních i rekreačních hráčů. Florbalka je certifikována IFF a můžete s ní hrát oficiální soutěž. Set obsahuje 12 florbalek Apache 550 délky 95cm + 6ks míčků


... zobrazit více

Běžná cena: 00


Cena: 8.390 přepočet

Zboží již není v nabídce.

Zvýhodněná sada florbalek je určena pro potřeby závodních i rekreačních hráčů. Florbalka je certifikována IFF a můžete s ní hrát oficiální soutěž. Set obsahuje 12 florbalek Apache 550 délky 95cm + 6ks míčků TRIX.

Únosnost sportovního zatížení: 3

Vlastnosti

Výška hráče: 175 - 190(95)
Materiál čepele: PA + vyvážení + protiskluz
Zahnutí čepele: levá,pravá
Materiál hole: kompozit skelná a grafitová vlákna
Tvrdost hole: 28 mm
Omotávka: opti-fix s termoprintem TEMPISH, protiskluzová
Tvar: kónická - kruhová
Certifikát: ANO

Moderní florbalové hole splňující i nejnáročnější nároky každého hráče

V naší nabídce najdete moderní kvalitní florbalové hole, které kvalitou shaftu (žerdi) i čepele splní i nejnáročnější požadavky hráčů. Naše florbalové hole mohou být použity nejen v profesionální kategorii. Vhodné pro leváky i praváky, v několika variantách tvrdosti čepele i žerdi.

Pevnost, pružnost a lehkost. Tyto 3 základní parametry musí splnit kvalitní florbalové hole. Ty naše rozhodně splňují a nabízí mnohem více, například konický tvar shaftu s optimální tvrdostí pro začátečníky i profesionály. Samozřejmostí je protiskluzová omotávka žerdi a správné zakřivení čepele pro rázný a přesný úder do míčku.

Spolehněte se na kvalitu těchto florbalových holí, případně si můžete složit na míru vlastní díky nabídce čepelí a žerdí. Nejen florbal, ale i ostatní sporty u nás najdou kompletní a kvalitní výbavu stejně jako oblečení a obuv pro outdoor včetně rozmanitého příslušenství.


Tempish

Tato česká značka byla založena roku 1995. Od té doby si vytvořila image prestižního tuzemského výrobce kolečkových bruslí. I když jsou inline brusle a příslušenství k nim hlavním sortimentem, nabízí Tempish také zimní brusle, vybavení na florbal, sportov

Chci vědět více

Neváhejte nás kontaktovat, rádi pomůžeme

označené položky jsou povinné